POZVÁNÍ NA BOHOSLUŽBY NEMOCNÝCH

V tuto chvíli probíhají bohoslužby nemocných na čtyřech místech. V Mirovicích, Sokolově, Písku a Táboře, od ledna 2019 i v Prachaticích a na dalších místech,  tak aby sedm dní v týdnu měli nemocní jistotu, že někdo je s nimi v modlitbě a myslí na ně. Pokud si to přejete, můžete poslat, nebo přinést, přímluvu za sebe i své blízké. Postačí křestní jméno a text konkrétní prosby. Po dobu tří týdnů tato jména čteme při bohoslužbách nemocných, a když si to budete přát, tak i delší dobu.

Od roku 2017 pravidelně sloužíme v husitském kostele v Mirovicích bohoslužbu věnovanou nemocným. Od té doby prošlo seznamem nemocných stovky jmen, a tak se konkrétní příběhy lidí, vzdálených i tisíce kilometrů od nás, staly tak trochu i našimi příběhy.

V nemoci jsme tak trochu zbaveni toho, na čem si kolikrát opravdu zakládáme. Nejde o to, zda jsme husité, katolíci, evangelíci, lidé hledající, nebo vyznáváme jiné náboženství. Všichni toužíme po jediném, a to je uzdravení a přijetí ran, které jsme si způsobili sami, nebo nám je zasadil život. Skrze nemoc k nám proudí nejen strach a úzkost, ale také naděje a světlo Boží lásky.

V Sokolově sloužíme bohoslužbu nemocných vždy ve středu v 17.00. Přímluvy můžete přinést osobně, nebo zaslat na e-mail:

primluvy@bohosluzbanemocnych.cz

Více informací naleznete na webu www.bohosluzbanemocnych.cz

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *